• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

/Files/images/вчителі.jpg

Шаповал Марія Пилипівна народилася в селі Устимівка у 1945 році. Після закінчення середньої школи вступає в педагогічний інститут на математичний факультет. По закінченні педінституту Марія Пилипівна приїздить у своє рідне село та працює вчителем математики в школі. За багаторічну працю, впровадження передового досвіду у навчальний процес, застосування ефективних форм і методів навчання Марію Пилипівну Шаповал нагороджено орденом трудового Червоного Прапора і значком «Відмінник народної освіти». Їй також присвоєно звання «Заслужений учитель України». Померла у 2009 році .

/Files/images/001.jpgКузьменко Леонід Федорович народився у селянській родині в селі Устимівка у 1947 році. Закінчив Устимівську середню школу і, як належить юнакові, у 1966 році пішов служити до війська. В армії став старшим хіміком – розвідником. Ця спеціальність і визначили подальшу долю нашого земляка. Після армії він вступив до Київського вищого хімічного училища. У 1970 році лейтенанта Кузьменка направляють у розпорядження командуючого військами Прибалтійського військового округу. У 1974 році капітан Кузьменко стає слухачем командного факультету Академії хімічного захисту імені Тимошенка С. К., яку успішно закінчив у 1977 році. З цього часу Л. Ф. Кузьменко займає високі військові посади. Леонід Федорович нагороджений багатьма орденами та медалями за добросовісну і бездоганну службу у Збройних Силах незалежної України.

Кишеня Вадим Вікторович народився в селі Чапаєвка у 1983 році. Закінчивши із золотою медаллю школу, вступив на навчання до Полтавського військового інституту зв’язку. Після закінчення інституту був направлений для проходження служби в с. ЧеркаськеДніпропетровської області. З 2014 року йому, як і багатьом українцям, випало на долю захищати мир і спокій українського народу на сході України. За проявлений героїзм і мужність був нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани» та медаллю «За заслуги»

Кiлькiсть переглядiв: 854

Коментарi