• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

Розклад уроків та дзвінків, а також наказ про початок дистанційних занять шукайте внизу сторінки у вкладеннях.

Всі матеріали до уроків розміщені на Google Диску за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1E-nF22PWCLcVdzS2DpLDmxE6SSjsncy7

СЕМЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

21.10 .2021р.

смт Семенівка

№ 117

Про запровадження дистанційного

навчання у закладах освіти

Семенівської селищної ради

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», листа Міністерства освіти і науки України від 02.11.2020 року № 1/9-609 «Щодо організації дистанційного навчання», на виконання Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та Санітарного регламенту для закладів дошкільної освіти , погіршенням епідеміологічної ситуації та з метою економії енергоносіїв,

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітній процес у закладах освіти Семенівської селищної ради ( крім Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Степанівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Василівського ЗЗСО І-ІІ ст., Богданівського КЗДО «Пролісок», Василівського КЗДО «Василинка», Веселоподільського КЗДО «Подоляночка», Криворудського КЗДО «Дзвіночок», Степанівського КЗДО «Веселе сонечко», Товстівського КЗДО «Капітошка» за дистанційними технологіями навчання для здобувачів освіти з 25.10.2021 року.

2. Директорам закладів освіти Семенівської селищної ради:

2.1. При організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання забезпечити контроль за виконанням навчальних планів, дотриманням розкладів навчальних занять.

2.2. Довести дану інформацію до відома учасників освітнього процесу.

2.3.Педагогічним працівникам при оформленні класних журналів, журналів,індивідуального навчання зробити запис «Дистанційне навчання» у правій частині журналу у графі «Зміст уроку» та перенести оцінки, отримані під час дистанційного навчання.

2.4. Обмежити доступ сторонніх осіб на територію закладів.

2.5. Підтримувати технічно-справний стан систем опалювання та котелень закладів.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на спеціаліста І категорії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Л.А. Гаркаву .

Начальник відділу освіти,

cім’ї, молоді та спорту

Семенівської селищної ради Н. Петухова

Устимівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів

Семенівської селищної ради

НАКАЗ

24.09 .2021р.

№ 32

Про тимчасове призупинення

освітнього процесу

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», на виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України № 10 від 06.09.2021 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», листа МОН України від 22.09.2021 року №1/9-487 « Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки», протокольного рішення від 22.09.2021 року № 9 місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Семенівської селищної ради, наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради від 23.09.2021 р № 101, з метою дотримання протиепідемічних вимог та заходів, спрямованих на запобігання ускладнення ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби,

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити рішення педагогічної ради (протокол № 2 від 24.09.21р) про порядок роботи закладу з 27 вересня 2021 р

2.Затвердити робочі місця педагогічних працівників відповідно до наданих заяв (додаток 1)

3. Забезпечити педагогів технічними засобами навчання для організації дистанційного навчання.

4. Заступнику керівника закладу Трофименко Т.В. здійснювати контроль за освітнім процесом відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

5. Завгоспу школи Обревко Н.П. здійснювати контроль за дотриманням санітарних норм відповідно до вимог.

6. Забезпечити інформування здобувачів освіти, батьківську громадськість, працівників закладу щодо дотримання заходів запобігання поширення хвороби та дій у випадку захворювання. (відповідальні адміністрація закладу, класні керівники)

7. Заборонити проведення масових заходів на території закладу.

8. Розмістити на сайті закладу інформацію щодо призупинення освітнього процесу в закладі та інформацію про запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

9. Обслуговуючому персоналу закладу забезпечити виконання дезінфекційних та профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження хвороби, спричиненої коронавірусом і гострими респіраторними вірусними інфекціями.

10. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника керівника закладу Трофименко Т.В.

Керівник закладу Тригуб С.Л.

СЕМЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

23.09 .2021р.

смт Семенівка

№ 101

Про тимчасове призупинення

освітнього процесу

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», на виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України № 10 від 06.09.2021 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», листа МОН України від 22.09.2021 року №1/9-487 « Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки», протокольного рішення від 22.09.2021 року № 9 місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Семенівської селищної ради, з метою дотримання протиепідемічних вимог та заходів, спрямованих на запобігання ускладнення ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби,

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради, Устимівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської селищної ради, Очеретуватського ЗЗСО І-ІІ ступенів Семенівської селищної ради, Товстівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Семенівської селищної ради, комунальному закладі позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості Семенівської селищної ради», комунальному закладі позашкільної освіти «Семенівська дитячо-юнацька спортивна школа Семенівської селищної ради» :

1.1. Призупинити освітній процес у Семенівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради для здобувачів освіти 5 -11 класів, Устимівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської селищної ради для здобувачів освіти 5 -11 класів, Очеретуватському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Семенівської селищної ради для здобувачів освіти 5 - 9 класів, Товстівському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Семенівської селищної ради для здобувачів освіти 5 - 9 класів, комунальному закладі позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості Семенівської селищної ради», комунальному закладі позашкільної освіти «Семенівська дитячо-юнацька спортивна школа Семенівської селищної ради»,

забезпечивши використання різних форм дистанційного навчання, із 27.09.2021 року (до досягнення рівня вакцинації працівників закладу 80%).

1.2. Заборонити проведення масових заходів на території закладів.

1.3. Забезпечити інформування здобувачів освіти, батьківську громадськість, працівників закладу щодо дотримання заходів запобігання поширення хвороби та дій у випадку захворювання.

1.4. Розмістити на сайтах закладів освіти інформацію щодо призупинення освітнього процесу в закладах та інформацію про запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

1.5. Забезпечити виконання дезінфекційних та профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження хвороби, спричиненої коронавірусом і гострими респіраторними вірусними інфекціями.

2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на спеціаліста І категорії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Гаркаву Л.А.

Начальник відділу освіти,

cім’ї, молоді та спорту

Семенівської селищної ради Н.М. Петухова

Кiлькiсть переглядiв: 849

Коментарi